přeskočit k navigaci

Slangové názvy

Zněkolika desítek slangových pojmenování pro crack, která se dnes používají, jsou nejčastější:


”Téměř rok jsem žila s člověkem závislým na cracku. Milovala jsem tohoto závislého člověka, který byl mým přítelem, celým svým srdcem, ale už jsem to nedokázala dál snášet. Často nás zastavovala policie a prohlížela mé osobní věci; jednou u nás udělali razii v šest hodin ráno; můj bývalý nepřetržitě kradl a nedokázal se odtrhnout od své dýmky. Domnívám se, že crack je větší peklo než heroin – k tomu, aby se z vás stalo nemorální monstrum, někdy skutečně stačí jediná dýmka.“
– Audrey

« Co je Crack?

Mezinárodní statistiky »

Kapitoly:

Stáhnout v PDF

Další brožury

Crack, kokain, volná báze, účinky cracku, historie cracku, stimulancia, stimulanty, prevence, drogy a jejich následky

Podmínky použití a ochranné známky

Podmínky použití a informace k ochranným známkám © 2009 Řekni ne drogám – řekni ano životu. Všechna práva vyhrazena.

Logo „Řekni ne drogám – řekni ano životu“ je ochranná známka ve vlastnictví Foundation for a Drug-Free World a je použita s jejich svolením.

Výhradním vlastníkem materiálů na webu www.drogy.cz je občanské sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu (IČ: 266 03 772) se svolením autora materiálů, tedy Foundation for a Drug-Free World.

Občanskému sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu náleží veškerá autorská práva k celému obsahu, který je umístěn na www.drogy.cz, a to včetně textů, videí, designu stránek, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.

Občanské sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu uděluje právo návštěvníkům a uživatelům využívat texty, soubory a videa poskytnutých ke stažení na tomto webu k osobním účelům nebo za účelem poskytování vzdělání. Přitom vzdělání musí být poskytováno výhradně zdarma a nesmí být dotčeno právo jiných autorů nebo osob.

Kopírování a přebírání částí nebo ucelených informací z webu www.drogy.cz je povoleno pouze za podmínky, že se jedná o nekomerční záležitost a bude uveden zdroj informace: „Publikováno na webu www.drogy.cz“.