přeskočit k navigaci

Účinnost LSD

„Začal jsem vysedávat ve striptýzových klubech a kasinech a byl velmi promiskuitní – vymetal jsem nevěstince jeden za druhým – a zanedlouho jsem se seznámil s dalšími drogami. Přišel jsem o celé své dědictví a musel jsem se přestěhovat do ruiny obsazené uživateli cracku, kde jsem žil rok. Sledoval jsem, jak lidé umírají, přišel jsem o firmu a začal jsem krást. V listopadu roku 2003 jsem byl zatčen za pokus o únos a šel jsem do vězení. Zranil jsem a ztratil všechny, co mě kdy milovali a byl jsem jimi zavržen. Skončil jsem jako bezdomovec na ulici, žil a spal jsem v kartónové krabici u nádraží, žebral jsem a bojoval o kousek žvance.“
– Fred

LSD: Nejvíce halucinogenní (měnící stav mysli) droga

  • LSD je 100x více účinnější než halucinogenní houby
  • LSD je 4 000x silnější než meskalin (halucinogenní jed některých kaktusů)

« Mezinárodní statistiky

LSD: Krátká historie »

Kapitoly:

Stáhnout v PDF

Další brožury

LSD, kyselina, acid, trip, mikráč, papír, bad trip, psychedelická droga, halucinogen, diethylamid kyseliny lysergové, účinky LSD, historie LSD, prevence, drogy a jejich následky

Podmínky použití a ochranné známky

Podmínky použití a informace k ochranným známkám © 2009 Řekni ne drogám – řekni ano životu. Všechna práva vyhrazena.

Logo „Řekni ne drogám – řekni ano životu“ je ochranná známka ve vlastnictví Foundation for a Drug-Free World a je použita s jejich svolením.

Výhradním vlastníkem materiálů na webu www.drogy.cz je občanské sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu (IČ: 266 03 772) se svolením autora materiálů, tedy Foundation for a Drug-Free World.

Občanskému sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu náleží veškerá autorská práva k celému obsahu, který je umístěn na www.drogy.cz, a to včetně textů, videí, designu stránek, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.

Občanské sdružení Řekni ne drogám – řekni ano životu uděluje právo návštěvníkům a uživatelům využívat texty, soubory a videa poskytnutých ke stažení na tomto webu k osobním účelům nebo za účelem poskytování vzdělání. Přitom vzdělání musí být poskytováno výhradně zdarma a nesmí být dotčeno právo jiných autorů nebo osob.

Kopírování a přebírání částí nebo ucelených informací z webu www.drogy.cz je povoleno pouze za podmínky, že se jedná o nekomerční záležitost a bude uveden zdroj informace: „Publikováno na webu www.drogy.cz“.